Peugeot 3008
PureTech 130 EAT8 GT | Camera | Adaptieve Cruise Control | Alcantara Bekleding | Dodehoekdetectie
Direct kopen, basisprijs: € 17.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.900,-
LEASEPRIJS: € 295,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | PureTech 130 EAT8 GT | Camera | Adaptieve Cruise Control | Alcantara Bekleding | Dodehoekdetectie |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.859 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GRD-90-S |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- alcantara interieurdelen
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- kunstlederen/alcantara bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- head-up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor